Grayscale, Düşüş Sırasında 10.000 ETH Satın Aldı!

DeFi-Ethereumun-Ayarlanmis-Transfer-Degerinde-Bitcoini-Asmasina-Yardimci-Oluyor.jpg
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

23 Şubat Salı günü erken saatlerde kripto piyasasında yaşanan düşüş sırasında, Ethereum (ETH) fiyatı 1450 $ seviyelerine geriledi. ETH o zamandan beri toparlandı ve şimdi 1600 $ seviyelerinin üzerine çıktı. Yazı sırasında, ETH 185 milyar dolarlık piyasa değeri ile 1618 dolarlık bir fiyattan işlem görüyor.

Grayscale Ethereum Trust’ın (ETHE) düzeltme yolunda 10.000 ETH eklediği ortaya çıktı. verilere göre, Tıpkı diğer büyük oyuncular gibi Grayscale düşüşten yararlanarak Ethereum aldı.

ETH, 2000 $ ‘ın üzerindeki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %20 oranında düzeltme yapsa da, hala %125 kazançla işlem görüyor. İlginç bir şekilde, gelen verilere göre, son ETH fiyat toparlaması sırasında daha az likidasyon olduğuna işaret ediyor ve bu da bazı uzun vadeli yatırımcıların zaten dipten satın aldığını gösteriyor.

Başka bir veri, CME Ether Futures’ın 8 Şubat’ta iki hafta önce yayınlanmaya başladığından bu yana büyük yatırımcı ilgisi gördüğünü gösteriyor. Pazartesi günü erken saatlerde, kripto piyasasındaki düşüşün ortasında, CME Ether vadeli işlemleri 160 milyon dolara yakın rekor işlem hacmi kaydetti.

Bununla birlikte, ETH 1500-1700 $ arasında bir konsolidasyon bölgesine girerken, Ethereum’daki ortalama işlem ücreti 37.6 milyar $ ‘a yükseldi. Bu nedenle, ETH işlem ücreti 2014’teki başlangıcından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Ethereum 2000 doları aşma girişiminde bulunsa da, teknikler bu noktada zayıf görünüyor.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,344.35dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!