Pazartesi, Kasım 30, 2020

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 9.11.2020

Geçtiğimiz Perşembe günü kur tarafında yatay hareketler sürerken, seçim beklentileri ve FOMC açıklamalarından destek alan değerli metale paralel olarak Gram Altın’da yukarı yönlü hareketini hızlandırdığı takip edilmişti. Haftanın son işlem gününde ise kur ve Ons tarafındaki yukarı yönlü görünümden destek alan Gram Altın’ın takip edilen gelişmeler eşliğinde yükselişini sürdürdüğü izlendi.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 529 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 527 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 532, 534 ve 536 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 527, 525 ve 523 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺44.22
THYAO.IS₺11.93
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.68
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.09