Salı, Ocak 19, 2021

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 24.12.2020

Salı günü kur tarafındaki yatay hareketlere ek olarak, ABD Dolar’ındaki toparlanma sinyallerinin Altın’a olan talebi baskılaması Gram Altın’da satışlara neden olmuştu. Geçtiğimiz gün ise Ons Altın çevresindeki tepki alımları Gram Altın’da yukarı yönlü hareketleri desteklerken, gerçekleşecek olan yılın son TCMB toplantısı öncesi kurdaki aşağı yönlü görünüm yükselişi sınırlandıran unsur olarak karşımıza çıktı.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 461 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 459 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 463, 465 ve 468 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 459, 457 ve 455 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺28.98
THYAO.IS₺13.50
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.10
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.39