Çarşamba, Ocak 27, 2021

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 24.11.2020

Geçtiğimiz Cuma günü takip edilen gelişmeler sonucu kur ve Ons Altın’daki yukarı yönlü hareketlerden destek alan Gram Altın’ın günü yüzde 1,28’lik değer kazancı ile 458 TL seviyesinde sonlandırdığı takip edilmişti. Haftanın son işlem gününde ise kur tarafındaki sert yükselişe paralel olarak Gram Altın’da da yukarı yönlü hareketler takip edilirken, Ons Altın’daki satış baskıları yukarı yönlü hareketleri sınırlandırdı.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 463 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 460 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 465, 467 ve 470 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 460, 458 ve 456 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺28.34
THYAO.IS₺12.60
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺21.42
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.37