Perşembe, Mart 4, 2021

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 23.02.2021

Dolar endeksinde yaşanan geri çekilme ile birlikte Ons Altın’da tepki alımlarının yapıldığı gözlemlendi. Dolar’ında gün içerisinde Türk Lirasına karşı değer kazanmasıyla birlikte yukarı yönlü hareket gerçekleştiren Gram Altın, uzun bir aranın ardından yüzde 2’lik bir artış gösterdi. Aynı zamanda, Tahvil getirilerindeki artışın Ons Altın tarafında bir satış baskı oluşturacağına dair beklentiler artıyor.

Gram Altın’da geri çekilmelerin görülmesi durumunda 400 ve 395 destek seviyelerinin takip edilmesi gerekirken tepki alımların devam etmesi halinde ise 415 ve 425 direnç seviyeleri yukarı yönlü hareket için önem arz ediyor.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺22.62
THYAO.IS₺15.10
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.86
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.17