Pazartesi, Kasım 30, 2020

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 16.11.2020

Geçtiğimiz Perşembe, kur tarafındaki geri çekilmeler zaman zaman satışların derinleşmesine neden olurken, devam eden koronavirüs endişeleri sonucu Ons Altın çevresindeki hareketler Gram Altın’da aşağı yönlü hareketleri sınırlandırmıştı. Haftanın son işlem gününde ise takip edilen gelişmeler ve değerli metale olan talep Gram Altın’a destek olmayı sürdürürken, Türk varlıkları üzerinde gözlenen değer kazanımları Gram Altın’da yukarı yönlü hareketleri sınırlandıran unsur olarak karşımıza çıktı.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 466 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 463 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 468, 470 ve 473 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir.

Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 463, 460 ve 457 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺44.22
THYAO.IS₺11.93
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.68
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.09