Salı, Mart 2, 2021

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 15.01.2021

Gram altında kurda ve Ons altında yaşanan geri çekilmeler ile aşağı yönlü baskının bir süredir devam ettiğini görüyoruz. Bugün kurda ve Ons altında fiyat hareketlerinin dar bant aralığında gerçekleşmesini bekliyoruz. Yurt içi piyasalarda yabancı para girişinin devam etmesi Gram altının bir değişkeni olan kuru aşağı baskılamaya devam ediyor.

Ons altında ile tüm destek paketi beklentilerine rağmen talebin zayıf olmaya devam etmesi yükselişi sınırlıyor. 200 GAO. 432 TL seviyesi aşağı hareketlerde yeni hedef olarak takip edilebilir.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 440 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 440 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 445, 448 ve 450 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 437, 435 ve 432 200 GAO. destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.86
THYAO.IS₺14.81
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.98
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.19