Çarşamba, Ocak 27, 2021

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 14.12.2020

Perşembe günü açıklanan verileri sonrasında kurda takip edilen 7,90 TL üzeri seyir Gram Altın’ın alıcılı bir seyir izlemesine neden olurken, Ons Altın çevresinde gözlenen satışlar yukarı yönlü hareketleri sınırlandırmıştı. Haftanın son işlem gününde ise ABD’de teşvik paketi beklentileri değerli metale olan talebi desteklerken, kur tarafında gözlenen geri çekilemeye paralel olarak Gram Altın’da da aşağı yönlü sınırlı hareketler takip edildi.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 463 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 461 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 465, 467 ve 470 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir.

Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 461, 459 ve 457 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺29.22
THYAO.IS₺11.95
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺20.42
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.61