Çarşamba, Kasım 25, 2020

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 12.11.2020

Salı günü Ons Altın çevresindeki gözlenen sert satışların ardından Dolar’daki zayıf görünüm ile güne yükseliş ile başlayan Gram Altın’ın, yukarı yönlü hareketini sürdürdüğü izlenmişti. Geçtiğimiz gün ise Dolar çevresindeki güçlü görünüm, Ons Altın’da satışların devam etmesine neden olurken, kur tarafında takip edilen geri çekilmeler Gram Altın’da sert satışların sürmesine neden oldu.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 470 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 467 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 473, 476 ve 480 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 467, 464 ve 461 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺46.06
THYAO.IS₺12.03
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.07
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.36