Salı, Kasım 24, 2020

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 04.11.2020

Haftanın ilk işlem gününde artan korona virüs endişeleri ile geçtiğimiz hafta 1860 dolara kadar gerilediğini gördüğümüz Ons Altın, ABD’deki başkanlık seçimlerinin olduğu haftaya yükselişle başlarken Dolar/TL kurunun da tarihi zirvesini sürekli geliştirmesi Gram Altın’da yukarı yönlü hareketlerin desteklenmesine neden olmuştu.

Geçtiğimiz gün ise güne 8,40 seviyelerinde başlayan kurda dalgalı görünümün ardından gün sonunda yatay hareketler takip edilirken, Ons Altın’dan destek alan Gram Altın’ın yukarı yönlü seyrini sürdürdüğü izlendi.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 514 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 512 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 516, 518 ve 520 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir.

Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 512, 510 ve 508 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺47.70
THYAO.IS₺11.83
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.06
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.30