Salı, Nisan 20, 2021

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 02.03.2021

Ons Altın’da yaşanan değer kaybı devam ederken Dolar/TL kurunda yukarı yönlü seyir sonrasında Gram Altın hafta içerisinde en yüksek 424 seviyesini gördü. ABD tahvil getirilerinin 1,50 seviyesinde devam etmesi durumunda Ons Altın’ın izleyeceği seyir Gram Altın için önemini koruyor.

Dün itibariyle Dolar/TL’de görülen sert satışlar sonrasında bu sabah Dolar endeksindeki yükselişle kurda yukarı hareket oluşursa Gram Altın’da yükseliş yaşanabilir. Gram Altın’da yukarı yönlü hareketin devam etmesi durumunda 405 ve 415 direnç seviyelerinin takip edilmesi gerekirken aşağı yönlü bir hareketin olması durumunda ise 390 ve 365 destek seviyeleri hareketin seyri için önem arz ediyor.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.
USD
TRY
EUR

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺25.10
THYAO.IS₺11.60
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.02
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺14.96