altın yorumları

Gram Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 01.07.2020

Güncellenme Tarihi

Reklam
aw

Haftanın ikinci işlem gününde kur tarafında gözlenen yatay hareket devem ederken, artan ikinci dalga koronavirüs endişeleri sonucu güvenli varlık talebini desteklemesiyle güne 390 seviyesinde başlayan Gram Altın’ın yukarı yönlü hareketini sürdürdüğü takip edildi.

Reklam

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 392 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 390 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 394, 397 ve 400 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 390, 388 ve 386 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

Altın yorumu CoinOtag’a ait değildir, Uzman yorumu naklen alınmıştır. CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.