Gram Altın yatay hareketini devam ettirirken ONS Altın’da geri çekilme var! Gözler Dolar’da

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Perşembe günü Ons Altın’da yatay hareketler takip edilirken, kur tarafında 7,45 seviyesi altındaki hareketler ile birlikte Gram Altın’da da aşağı yönlü sınırlı hareketi izlenmişti. Haftanın son işlem gününde takip edilen gelişmeler ve açıklanan ekonomik veriler sonrası kurda 7.45 seviyesi üzerinde yukarı yönlü sınırlı hareketler devam ederken, Dolar’daki güçlenme ve Ons Altın’daki geri çekilmeye ile birlikte gün sonunda Gram Altın’ında yatay hareketini sürdürdüğü takip edildi.

Teknik olarak incelediğimizde, Gram Altın’ın 468 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 465 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece gelebilecek alımlar ile yukarı yönlü eğilimin devam etmesi durumunda 470, 472 ve 474 takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile Gram Altın’daki eğilimin aşağı yönlü hareketinde ise 466, 464 ve 462 destek seviyeleri takip edilmelidir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster