Diğer
  Ana SayfaHaberGoldman Sachs Anketinden Beklenmedik Sonuçlar Çıktı!

  Goldman Sachs Anketinden Beklenmedik Sonuçlar Çıktı!

  -

  Amerika’nın en büyük yatırım bankalarından biri olan ve merkezi New York’ta bulunan Goldman Sachs bir anket yayınladı.

  Goldman Sachs, mevcut piyasada yatırım şeflerinin (CIO’lar) hangi yatırımları tercih ettiğini öğrenmek için yaptığı bir anketin ardından Cumartesi günü bir not yayınladı. Goldman Sachs stratejisti Timothy Moe şunları yazdı:

  Bu haftanın başlarında, çeşitli uzun vadeli ve hedge fonlarından 25 CIO’nun katıldığı iki CIO yuvarlak masa toplantısı düzenledik. Anketin sonuçları şaşırtıcı oldu.

  Büyüme tarzının yanı sıra, CIO’lar değer tarzını ve ardından emtiaları tercih etti. En az favori yatırımları Bitcoin, ardından yeni halka arzlar ve orana duyarlı yatırımlar oldu.

  Goldman Sachs Anketi: Baş Yatırım Görevlileri Bitcoin'in En Az Favori Yatırımları Olduğunu Söylüyor

  Goldman Sachs’ın aksine Bank of America (BoA), anket yaptığı varlık yöneticileri arasında Bitcoin’in popüler bir ticaret olduğunu buldu. Bankanın, 625 milyar dolarlık yönetim altındaki toplam varlıklara (AUM) sahip 216 fon yöneticisinin katıldığı Mayıs ayı Fon Yöneticisi Anketi, “uzun pozisyon Bitcoin” in dünyanın en kalabalık ticareti olduğunu gösterdi. Geçen ay, uzun pozisyon  Bitcoin ikinci en kalabalık ticaretti.

  Ankete katılan CIO’ların aksine, Goldman Sachs’ın analistleri Bitcoin’in görünümü konusunda oldukça iyimser. Kısa süre önce, kaybetme korkusunun (FOMO) kurumsal yatırımcıları kripto para birimine yönlendirdiğini söylediler. Ayrıca, banka yakın zamanda bitcoin’i yatırım yapılabilir bir varlık ve yeni bir varlık sınıfı ilan etti.

  Goldman Sachs ayrıca eksiksiz bir kripto yatırım yelpazesi sunmak amacıyla bir kripto para birimi alım satım masası kurdu. Firma, BTC için kurumsal talebin önemli ölçüde artmaya devam ettiğini söyledi.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$27,055.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler