Diğer

  Goldman Sachs Anketinden Beklenmedik Sonuçlar Çıktı!

  Amerika’nın en büyük yatırım bankalarından biri olan ve merkezi New York’ta bulunan Goldman Sachs bir anket yayınladı.

  Goldman Sachs, mevcut piyasada yatırım şeflerinin (CIO’lar) hangi yatırımları tercih ettiğini öğrenmek için yaptığı bir anketin ardından Cumartesi günü bir not yayınladı. Goldman Sachs stratejisti Timothy Moe şunları yazdı:

  Bu haftanın başlarında, çeşitli uzun vadeli ve hedge fonlarından 25 CIO’nun katıldığı iki CIO yuvarlak masa toplantısı düzenledik. Anketin sonuçları şaşırtıcı oldu.

  Büyüme tarzının yanı sıra, CIO’lar değer tarzını ve ardından emtiaları tercih etti. En az favori yatırımları Bitcoin, ardından yeni halka arzlar ve orana duyarlı yatırımlar oldu.

  Goldman Sachs Anketi: Baş Yatırım Görevlileri Bitcoin'in En Az Favori Yatırımları Olduğunu Söylüyor

  Goldman Sachs’ın aksine Bank of America (BoA), anket yaptığı varlık yöneticileri arasında Bitcoin’in popüler bir ticaret olduğunu buldu. Bankanın, 625 milyar dolarlık yönetim altındaki toplam varlıklara (AUM) sahip 216 fon yöneticisinin katıldığı Mayıs ayı Fon Yöneticisi Anketi, “uzun pozisyon Bitcoin” in dünyanın en kalabalık ticareti olduğunu gösterdi. Geçen ay, uzun pozisyon  Bitcoin ikinci en kalabalık ticaretti.

  Ankete katılan CIO’ların aksine, Goldman Sachs’ın analistleri Bitcoin’in görünümü konusunda oldukça iyimser. Kısa süre önce, kaybetme korkusunun (FOMO) kurumsal yatırımcıları kripto para birimine yönlendirdiğini söylediler. Ayrıca, banka yakın zamanda bitcoin’i yatırım yapılabilir bir varlık ve yeni bir varlık sınıfı ilan etti.

  Goldman Sachs ayrıca eksiksiz bir kripto yatırım yelpazesi sunmak amacıyla bir kripto para birimi alım satım masası kurdu. Firma, BTC için kurumsal talebin önemli ölçüde artmaya devam ettiğini söyledi.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$64,679.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Shiba Inu Balinaları İşlemlerde %40 Artış Sağladı, SHIB Fiyat Performansını Destekledi

  Shiba Inu ekosistemi, kripto para piyasasındaki son hareketler ışığında...

  Kraken Stratejisti, Ethereum ETF ve ABD Seçimlerinin 2024’te Kripto Piyasalarını Canlandıracağını Tahmin Ediyor

  Kripto dünyasındaki gelişmeler, 2024 sonuna doğru piyasayı önemli ölçüde...

  Tether ve Bitfinex, Düzeltilmiş Toplu Dava ile Piyasa Manipülasyonu ile Suçlandı

  Tether ve Bitfinex yenilenen bir hukuki mücadelenin merkezinde yer...

  Dogecoin (DOGE) Boğa Rallisine Hazır, Fiyat Geçen Hafta %13 Arttı

  Geçtiğimiz hafta DOGE fiyatında dikkat çekici bir artış oldu...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Shiba Inu Balinaları İşlemlerde %40 Artış Sağladı, SHIB Fiyat Performansını Destekledi

  Shiba Inu ekosistemi, kripto para piyasasındaki son hareketler ışığında olumlu bir ivme yakalıyor. Birçok kripto para, artan aktivite seviyeleri göstererek geçen hafta dikkat çekici fiyat...

  Kraken Stratejisti, Ethereum ETF ve ABD Seçimlerinin 2024’te Kripto Piyasalarını Canlandıracağını Tahmin Ediyor

  Kripto dünyasındaki gelişmeler, 2024 sonuna doğru piyasayı önemli ölçüde etkileyebilir. Kilit makroekonomik hareketler ve yasama kararları, bu potansiyel piyasa değişiminde kritik rol oynayacak. Kraken strateji başkanı...

  Tether ve Bitfinex, Düzeltilmiş Toplu Dava ile Piyasa Manipülasyonu ile Suçlandı

  Tether ve Bitfinex yenilenen bir hukuki mücadelenin merkezinde yer alıyor. Piyasa suistimali ve antitröst yasalarını ihlal etmekle suçlanıyorlar. Bu firmalar benzer iddialar için sürekli dikkate alındı. Bu...