Salı, Nisan 20, 2021

GLYHO, KORDS, KRDMD, TAVHL Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün %1,23 oranında değer kazanan endeks günü 1.549 seviyesinden günü tamamladı. Kısa vadeli ortalamalarını destek yapan endeks, daha önce test ettiği önemli ara direnç bölgesine yakın kapattı. Şu aşamada kısa vadeli grafiklerde tekrar toparlanan göstergelerle birlikte endeks dünkü kapanış seviyesi civarında bulunan ara direnç bölgesinin üzerinde tutunarak kısmi yükseliş eğiliminde olabilir. Endeksin güne ise hafif alıcılı bir görüntüyle başlamasını bekliyoruz.

BIST-30 Kontratı

Kontrat dün daha önce direnç olarak çalışan 50 günlük ortalamasının üzerinde kapanış yaparak, bir süredir yaptığı bant hareketini terk etme yönünde önemli bir sinyal verdi. Göstergelerdeki güçlenme eğilimi de belirginlik kazanırken, kontratın 1.640 desteğinin üzerinde kalarak yeni bir yükseliş dalgasına girebileceğini düşünüyoruz. Yakın direnç olan 1.664 seviyesinin kırılması durumunda da yükseliş ivme kazanabilir.

GLYHO, KORDS, KRDMD, TAVHL

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (10.03.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.
USD
TRY
EUR

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺25.10
THYAO.IS₺11.60
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.02
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺14.96