Gece Kulübü Bitcoin’i Kabul Etmeye Başladı!

1200x627-barlar-gece-kulupleri-acildi-mi-barlar-gece-kulupleri-ne-zaman-acilacak-1591887908322
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Miami’deki bir gece kulübü, ödeme şekli olarak Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerini kabul edecek. COVID-19 ile ilgili bir yıldan fazladır kapalı olan kulüp geri döneceği zaman kripto paralarla ödeme mümkün olacak.

Resmi açıklamaya göre, desteklenen kripto para birimlerinin listesi Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ripple (XRP) ve Dogecoin (DOGE) olacak.

E11even, yeni ödeme yöntemini sağlamak için büyük bir kripto para işleme şirketi ile ortaklık kurdu. Ödeme kuruluşunun adını hala belirtmedi.

Yerel gazeteler kripto ödemeleri, kulübün COVID-19 salgını nedeniyle Mart 2020’de E11even’in kapatılmasının ardından 23 Nisan’da salgın sonrası yeniden açılmasının bir parçası olacağını öngörüyor.

Bu atılım, bazı müşterilerin kripto endüstrisine giderek daha fazla dahil olduğu için E11even için doğal bir adım olarak geliyor. E11even operasyon ortağı Gino LoPinto, “Dünyanın her yerinden son derece gelişmiş bir müşteri kitlemiz var ve çoğu zaten kripto paralar konusunda bilgili” dedi.

Açıklamasına şu şekilde devam etti:

“Kripto para birimlerini bir ödeme şekli olarak kullanmak isteyen artan bir müşteri eğilimi görüyoruz. Bitcoin’le ödeme olarak izin veren gece kulüplerinin yakında bir gece hayatı endüstrisi normu olacağına inanıyoruz ve yolu  ilk açanlar olarak heyecanını yaşıyoruz. “

Miami’nin kripto paralarda lider bir kent olması için Başkan Suarez çok çabalıyor.

Ek olarak Miami ve kripto paralar ile ilgili bilgiyi bu yazımızdan edinebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!