Pazar, Şubat 28, 2021

Galaxy Digital, Bitcoin madenciliği yapmaya çalışıyor!

Mike Novogratz tarafından kurulan bir finansal hizmetler ve kripto yatırım şirketi olan Galaxy Digital, Bitcoin (BTC) madencilik sektörüne giriyor.

Şirket, ürünlerini ve faaliyetlerini kademeli olarak çeşitlendirdiği bir yılın ardından, 2021 için iki farklı yoldan Bitcoin madenciliği sektörüne girdi. İlk proje, Galaxy’nin tek noktadan finansal hizmetler platformu olarak tanımladığı “yeni bir iş birimi olacak. madenciler “.

Galaxy Digital Mining olarak adlandırılan birim, Fidelity Investments maden müdürü Amanda Fabiano tarafından yönetiliyor. Galaxy, Fiano’nun geleneksel olmayan menkul kıymetleştirme, gerçek varlık finansmanı, yapılandırılmış ürünler, yatırım bankacılığı ve stratejik danışmanlık konusundaki deneyiminden vazgeçecek.

Galaxy’nin madencilik hizmetleri, başlangıçta ticaret ve risk yönetimi, yatırım ve borç verme ve kurumsal danışmanlığı içerecektir. Eşbaşkan Chris Ferraro, Galaxy Digital Mining’in genel yol haritası hakkında bazı bilgiler paylaştı:

“Madencilik projesi finansmanı, ekipman finansmanı, dijital varlığa dayalı finansmanın yanı sıra işletme sermayesi optimizasyonu ve riskten korunma çözümlerinde büyük fırsatlar görüyoruz.”

Madenci odaklı finansal hizmetlere ek olarak, Galaxy Digital Mining ayrıca tescilli bir Bitcoin madenciliği operasyonu kurdu. Madencilik donanımı, ABD’deki bir üçüncü taraf veri merkezinde barındırılmaktadır. Fabiano, “Madencilik yaparak madencilerin finansal ihtiyaçlarını derinden anlayabilir ve çözebiliriz.” Dedi.

Daha önce bildirildiği gibi, Galaxy Digital, kripto para birimlerine kurumsal yatırımcı katılımının arttığını gösteren bir güçlendirme sürecinden geçti. Üçüncü çeyrek gelir raporu, ticaret hacimlerinde yıllık yüzde 75’lik bir artışa işaret ediyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 45,598.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.20
  THYAO.IS₺13.49
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.58
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺16.98