Çarşamba, Nisan 14, 2021

Galatasaray Taraftar Token Sezonu Başlıyor!

Galatasaray Taraftar Token

Galatasaray, resmi internet sitesinde yayınlanan bir duyuruya göre, önümüzdeki ay gerçekleştirilecek olan Galatasaray Taraftar Token (GAL) satışı öncesinde token’lerin Socios.com mobil uygulamasından ücretsiz olarak avlanabileceğini açıkladı.

Galatasaray Taraftar Token Avı, Socios.com’da başlıyor!

Yeni yapılan bir açıklamaya göre Galatasaray Taraftar Token (GAL), Ocak ayında Socios.com uygulaması  aracılığıyla ücretsiz olarak avlanabilecek. Galatasaray, resmi internet sitesinde konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

KULÜBÜMÜZ, EYLÜL 2019’DA TÜRÜNÜN İLK ÖRNEĞİ BLOCKCHAİN TABANLI SPOR VE EĞLENCE MOBİL UYGULAMASI SOCİOS.COM İLE OLAN İŞ BİRLİĞİNİ DUYURMUŞTU. SOCİOS.COM EŞSİZ DENEYİM FIRSATLARI, OLAĞANÜSTÜ ÖDÜLLER VE AYRICALIKLI TARAFTAR ANKETLERİ İLE DÜNYANIN HER YERİNDEN TARAFTARLARIMIZIN KULÜBÜMÜZLE YEPYENİ BİR BAĞ KURMASINI SAĞLAYACAK. ÖNÜMÜZDEKİ AY MİLYONLARCA GALATASARAY TARAFTAR TOKEN’I ($GAL), TARAFTAR TOKEN’I ARZI (FTO) OLARAK ADLANDIRILAN BİR İŞLEM İLE SATIŞA AÇILACAK. HER BİR GALATASARAY TARAFTAR TOKEN’I 10 TL’LİK FİYATA SAHİP OLACAK. TARAFTAR TOKEN’I SAHİPLİĞİ DESTEKÇİLERİMİZE BENZERSİZ VE UNUTULMAZ DENEYİMLER, ÖDÜL PUANLARI VE TARAFTAR ANKETLERİNDE OY HAKKI İMKANI SAĞLAYACAK. TARAFTARIMIZ SAHİP OLACAKLARI TARAFTAR TOKEN’I ADETİNE BAĞLI OLARAK ÖDÜL KAZANMA VE ANKET SONUÇLARINA ETKİ ETME İMKANLARI DA ARTACAK. LANSMANIN ÖNCESİNDE SOCİOS.COM BİNLERCE GALATASARAY TARAFTAR TOKEN’INI OCAK AYI BOYUNCA SOCİOS.COM MOBİL UYGULAMASI İÇERİSİNDEKİ ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK ÖZELLİKLİ TOKEN AVI BÖLÜMÜNDE ÜCRETSİZ OLARAK AVLANABİLİR DURUMA GETİRECEK. AYRICA SOCİOS.COM’UN RESMİ KRİPTO PARASI OLAN CHİLİZ’DEN ($CHZ) DE YÜZ BİNLERCESİ BU ŞEKİLDE ÜCRETSİZ OLARAK AVLANABİLECEK. CHİLİZ’LER ÖNÜMÜZDEKİ AY GALATASARAY TARAFTAR TOKEN’I ARZI (FTO) GERÇEKLEŞTİĞİNDE GALATASARAY TARAFTAR TOKEN’IYLA TAKAS EDİLEBİLECEK. BİR KERE YAKALANDIĞINDA TOKEN’LAR KULLANICININ UYGULAMA İÇİ CÜZDANINA TRANSFER OLACAK.

Peki Token Avı nasıl çalışıyor?

Geo-location teknolojisiyle Socios.com taraftar token’lerini dünyanın her yerinde stadyumlar, turistik yerler, şehir merkezleri gibi milyonlarca noktaya taraftarların onları avlaması için yerleştiriyor. Taraftarlar her gün uygulamaya giriş yaparak Chiliz ve Taraftar Token’lerini topluyor. Günlük Global Av’a (Daily Global Hunt) katıldığınızda konumunuzdan bağımsız çevrenizde 7 adet soru işareti ortaya çıkacak. Soru işaretlerine dokunduğunuzda her biri Chiliz ($CHZ) veya Taraftar Token’i olarak belirecek.

Token’a yaklaştığınızda tek yapmanız gereken basitçe üzerine tıklamak. Bu sırada artırılmış gerçeklik modu aktif hale gelecek ve artırılmış gerçeklik ortamında token’in üzerine dokunarak uygulama içi cüzdanınıza ekleyebileceksiniz. Socios.com mobil uygulaması şu anda Android telefonlar için indirilebilir durumda. iOS sürümü ise çok yakında indirilebilir olacak.

Galatasaray taraftar Tokeni ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.96
  THYAO.IS₺11.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.35
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺15.20