Gala (GALA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-3

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Gala (GALA) yorum analizimizle birlikte, Gala Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, Gala için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte GALA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görüyor. GALA ise güçlü fiyat hareketleri sergiliyor. Altcoin son 10 gün içerisinde %70’e yakın bir fiyat artışı yaşadı. Altcoin için kritik ve önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

GALA Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Gala-12.14-01

Gala yorum analizi ile birlikte Gala coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, Gala fiyatının öenmli bir düşen trend çizgisi altında işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin yorum analizimize başladığımız sırada 0.49 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

GALA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.54-0.58 dolar direnç s-bölgesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde düşen trend çizgisinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Altcoin için düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 0.67 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 0.75 dolar seviyelerinin test edilebilir.

GALA için ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketleri aktif olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.43-0.46 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesi altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 0.35-0.37 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Gala Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

GALA-12.14-02

Gala (GALA) teknik analizimizle birlikte, Gala’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, Gala fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama altında işlem görmeye devam edilmesi halinde aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde kısa vadeli bir yükseliş trendi aktif olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi altında yatay seyrediyor. RSI’ın yarım çizgi altında seyretmeye devam etmesi ile altcoin için negatif fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır. Ancak RSI’ın tekrardan yarım çizgi üzerine çıkması ile birlikte altcoin için fiyat toparlanmalarının gözlemlenmesi muhtemel olacaktır.

MACD histogramında yarım çizgi altında kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. BU da altcoin için momentumun negatif oluğunu göstermektedir.

GALA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.43-0.46

0.54-0.58

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook