Fundstrat: Bitcoin (BTC) Fiyatı Yüzde 193 Kazanabilir!

Fundstrat Bitcoin (BTC) Fiyatı Yüzde 193 Kazanabilir!
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fundstrat araştırma şirketi, Bitcoin (BTC) fiyatının, önemli bir hareketli ortalama geçtikten sonra yüzde 193 değer kazanabileceğini tahmin ediyor. Bir müşteri notunda, araştırma şirketi Fundstrat, Bitcoin’in önümüzdeki altı ay içinde yüzde 193’e kadar yükselebileceğini tahmin etti. Boğa tahmini, 200 günlük hareketli ortalamayı bir kez daha 8.900 $ seviyesinin üzerine çıkaran önde gelen kripto para birimine dayanıyor.

Fundstrat & Atış Noktası

200 günlük hareketli ortalama, uzun vadede mevcut piyasa eğilimini belirlemek için en önemli göstergelerden biridir. Bir varlık bu çizginin üzerinde olduğu sürece, yükseliş eğilimi bozulmadan kalır. Fundstrat, yukarıda belirtilen yüzdeyi, son on yılda Bitcoin’in fiyat performansına göre buldu.

Bununla birlikte, bu yükselen teknik çizimin mutlaka başka bir mitinge dönüşmediğini anlamak çok önemlidir. Dördüncü çeyrek düşüşünden sonra, Bitcoin Ocak ayı sonunda 200 günlük hareketli ortalamayı aştı, ancak yeni boğa koşusu koronavirüs pandemisi tarafından engellendi.

Bitcoin 40 bin dolara kadar çıkabilir

Şubat ayının ortalarında, Fundstrat’ın kurucu ortağı Tom Lee, Bitcoin (BTC) fiyatının 2020’de 10.000 $ ‘ın altında ve daha sonra 40.000 $’ a kadar olacağını tahmin etti. Covid-19 salgını hayatı ve ekonomiyi olumsuz etkilese de, Fundstrat Bitcoin’deki yükseliş fikirlerini korumaya devam ediyor. Kötü ekonomik verilere rağmen, Lee ABD borsalarında bir toparlanma olacağını düşünüyor.

CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin yazı yazılırken 8 bin 786 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Fundstrat Bitcoin (BTC) Fiyatı Yüzde 193 Kazanabilir haberini okudunuz, yorumlarınızı aşağıdan yapabilirsiniz.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!