Binance USD (BUSD) Kaç TL? Fiyatı Ne Kadar? | CO

Binance USD (BUSD) Kaç TL? Fiyatı Ne Kadar? | CO

Binance USD
BUSD
 • Zoom
 • Hour
 • Day
 • Week
 • Month
 • Year
 • All Time
 • Type
 • Line Chart
 • Candlestick

Binance USD kripto para yatırım araçlarından birisidir. Anlık olarak 1Binance USD$0.999532dolar fiyatında işlem görmektedir. Kripto para piyasasındaki $22,153,222,764 dolarlık işlem hacmiyle öne çıkan Binance USD, bu alanda yatırım yapan ve yapacak olan tüm yatırımcıların dikkatli takip ettiği coinlerdendir.

Hem Binance USD yatırımcıları hem de tüm kripto yatırımcıları Binance USD ne kadar sorusunu her an yakından takip etmektedir. Çünkü kendi yatırımcılarının yanında diğer tüm coinlerin fiyatlandırmalarını da yakından etkilediği için önemlidir.

Bir kripto para yatırımcısı öncelikli olarak Bitcoin ile tanışmaktadır. Sahip olduğu işlem hacmi ile en çok tercih edilen ve yatırım alan kripto para olduğu için tüm işlem süreçleri yakından takip edilmektedir. Her gün değişkenlik gösteren Binance USD fiyatları gelişen yükselme ve düşüşlerle yatımcılarına kazanç ya da kayıp yaşatmaktadır. Kısa vadeli yatırım yaparak al sat üzerinden para kazanmayı hedefleyen yatırımcılar ve uzun vadeli yatırımcılar anlık Binance USD değişimlerini yakından izlemektedir. Bu nedenle Binance USD ne kadar sorusu her zaman en çok araştırılan konulardandır.

Güncel Binance USD fiyatları

Kripto para piyasası merkeziyetsiz bir sistemdir. Dolayısıyla burada işlem gören tüm coinler Euro ve Dolarda olduğu gibi Merkez Bankası gibi bir merkez üzerinden değil, arz ve talebe bağlı olarak değer almaktadır. Dolayısıyla güncel Binance USD (BUSD) fiyatlarını belirleyen faktörler diğer yatırım araçlarına göre oldukça farklıdır. Bir Binance USD güncel fiyatı arz ve talep dengesi ile belirlenmektedir. Yani Binance USD (BUSD) için fazla bir alım talebi olduğunda fiyat yükselirken, talep azaldığında güncel fiyatı düşmektedir. Ve bu hareketlilik yatırımcıların para kazanmasına olanak sağlamaktadır. 

Binance USD (BUSD) tüm kripto para birimleri arasında 6. sıralamaya sahip olup yatırım aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. March 13, 2020 tarihinde $1.15 dolar ile ATH yapan Binance USD fiyatları bugün geldiği konum itibari ile dolar karşısında $0.999532 üzerinden işlem görmektedir.

Güncel Binance USD fiyatı Dolar ve TL karşısında takip edilirken BTC paritesinde de ele alınmaktadır. Bu değerler,

 • Dolar cinsinden$0.999532
 • Euro cinsinden0.966373
 • TL cinsinden18.61
 • Bitcoin0.000059฿

olarak belirlenmiştir. 

Yıllara Göre En Yüksek ve En Düşük Binance USD (BUSD) Fiyatları

Yatırım dünyasına giriş yapan Binance USD için geçmiş fiyatlanmalar oldukça önemlidir. Bugünden itibaren yatırımcı sayısı arttıkça ve alım talebi oluştukça Binance USD için önemli bir gelişme tablosu karşımıza çıkmaktadır. Bu tablo içerisinde elbette bir sene içerisinde taban ve tavan fiyatlar oluşmaktadır.

Geçmişten bugüne kadar Binance USD hareketliliğini ve ne yönlü fiyatlandırma grafikleri oluştuğunu takip etmek isteyen yatırımcılar için senelik olarak tüm değerler verilmektedir. İşte Binance USD‘in borsalarda işlem gördüğü yıldan bu yana her yıl almış olduğu maksimum ve minimum değerler aşağıdaki gibidir.

* Currency in USD
Historical Price for Binance USD
DateOpenCloseHighLowVolume

Bugün itibariyle ise BUSD $0.999532 dolar aralığında işlem görmektedir.

1 Binance USD Kaç TL? Fıyatı Ne Kadar?

1 Binance USD (BUSD) fiyatı 18.61 TL ve $0.999532 Dolar seviyesinden alınıp-satılmaktadır. 24 saatlik işlem hacmi ise $7,920,823,261 dolardır.

Son yıllarda yaşanan hızlı gelişim sayesinde yatırım araçlarından birisi Binance USD olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcıların kripto paraya karşı göstermiş olduğu ilginin büyük bir kısmını Bitcoin kapsamaktadır. Çünkü Bitcoin en yüksek hacme sahip olan kripto paradır. Ve arkasından gelen birçok coinin de önderliğini yapmaktadır. Dolayısıyla Bitcoin değeri anlık olarak yakından takip etmektedir.

1 Binance USD fiyatı hakkında en güncel bilgilere CoinOtag sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede yer alan hesaplama araçları ve bilgilendirme içerikleri ile güncel Bitcoin değerlerini yakından takip edebilirsiniz. Eğer yeni bir Bitcoin yatırımcısı iseniz ve en doğru Bitcoin yatırımlarının nasıl yapılabileceği konusunda geniş ve doğru bir bilgi edinebilmek istiyorsanız CoinOtag sitesini takibe alabilirsiniz. Tüm kripto para yatırım araçları hakkında gerekli tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

BUSD

Binance USD fiyatları ve alım satım işlemleri

Binance USD her gün anlık fiyat değişimlerine tabidir. Bu değişimler yatırımcılar için oldukça önemlidir. Bu nedenle en doğru aracılar ile sürekli olarak takip edilmesi gerekir. CoinOtag sitesi ile sizlerde güncel Binance USD fiyatlarını farklı para birimleri üzerinden takip edebilirsiniz. 1 Bitcoin TL olarak hangi değerdedir. Yine Dolar ve Euro olarak 1 Binance USD hangi değerlere sahiptir CoinOtag sitesinde bulabilirsiniz.

Binance USD Markets
#SourcePairVolumePriceChangeUpdated

Sorumluluk Reddi: Bu sayfada yer alan veriler, ilgili coinler 3. parti yazılımlara bağlı olup verdiği veriler o an için gerçeği yansıtmayabilir. Verilerin gecikmeye tabii olduğunu unutmamak gerekir. Coin Otağ herhangi zarar, kayıp veya kardan sorumlu değildir.

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

İletişim, Soru ve Öneriler için: contact@coinotag.com

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı