FIL, HOT, RUNE, VGX, CAKE, MANA, SUSHI, AR: Hangisi Çift Haneli Getiri Sağlar!

coin-otag-gorsel
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu altcoinler, Bitcoin boğa koşusu boyunca çift haneli getiriler sundu.

Şu anda 57110$’ın üzerinde işlem gören Bitcoin’de uzun süredir pozisyon alan traderlar kârlı; ancak, son iki aydır devam eden fiyat hareketleri portföylerde yavaş bir büyümeye yol açtı.

Düşük ve orta piyasa kapitalizasyon aralığında çift haneli getirili altcoinler, ralliden ve Bitcoin’in rangbound fiyat hareketinden daha fazla gerçekleşmemiş kârlara sahip. Genel olarak, 2021 yılının ilk çeyreğinin sonundaki etki, Bitcoin’in fiyatında henüz bir düşüşe yol açmadı ve bu geçtiğimiz yılın üç aylık getirilerine göre önemli bir gelişme.

Bitcoin’in üç aylık getirileri artık son 4 çeyrek için olumlu ve bu, fiyatta tam bir yıllık büyüme sağlıyor. Üç aylık kapanış fiyatı, şimdi Skew’den alınan verilere göre beşinci çeyrek için tutarlı bir şekilde daha yüksek.

Bitcoin’in Üç Aylık Getirileri
Bu altcoinler, Bitcoin boğa koşusu boyunca çift haneli getiriler sundu

Bitcoin’in Üç Aylık Kapanış Fiyatları
Bu altcoinler, Bitcoin boğa koşusu boyunca çift haneli getiriler sundu

Traderlar, zincir içi faaliyet ve talebe dayalı olarak gelecekteki büyümeyi speküle etmenin, Ethereum’un piyasa değerinin 197 Milyar Dolardan daha yüksek olacağını tahmin ediyorlardı. Bununla birlikte, ETH’nin 1700 dolar seviyesinde değerinin altında değersizleştirildiği anlatısı devam ediyor ve bu, ETH’nin hakim olduğu portföylerde muhafazakar büyümeye yol açtı.

Mevcut fiyat seviyesinde %93 HODLers kârlı, ancak zincir içi analiz duyarlılığın şu anda düşüş eğiliminde olduğuna işaret etti. Ticaret hacmi %20’nin üzerine düştü ve düşen likidite, önümüzdeki hafta fiyat hareketlerinin sınırlandırılmasına neden olabilir.

Portföylerinde bir yıldan uzun süredir ETH bulunan HODLers, hala HODLing ETH’yi koruyor, ancak fiyatın birkaç kez dalgalandığı 1600$ seviyesine yakın alım yapan traderlar, uzun süren yükseliş duygusu nedeniyle çift haneli getiriler ve bir fiyat artışı bekliyorlar.

Bitcoin’in genişletilmiş fiyat rallisi ve Ethereum’un düşük değerli fiyatı ve piyasa değeri ne olursa olsun, CoinMarketCap’ın piyasa kapitalizasyonuna dayanan ilk 100 altcoin’den FIL, HOT, RUNE, VGX ve AR gibi altcoinler, Binance ve OKEx gibi borsalarda çift haneli kâra işaret etti.

FIL, THETA, MANA, UNI ve SUSHI dahil olmak üzere çift haneli getirilerin listesi uzun.

Geçen hafta fiyat hareketine dayanan ilk 3 DeFi token, piyasa değerinde 100’e kadar olan, yüksek ticaret hacmi ve yüksek getiri ile düşük likiditeye sahip tokenleri içerir.

Coinmarketcap’den alınan verilere göre:Bu altcoinler, Bitcoin boğa koşusu boyunca çift haneli getiriler sundu

DeFi tokenleri söz konusu olduğunda, traderlara çift haneli getiri sunmalarına ve portföy değerinin %20’si kadar düşük olan genel portföy getirilerini iyileştirmelerine rağmen, gerçekleşmemiş karları ayırma fırsatları daha düşüktür. Q1 2021’in portföy getirileri en iyi altcoinlere ilişkin bir fikir verdi: bu tür altcoinler için ticaret portföyünün %5-20’sini dahil etmek (çift haneli getiriler için) iyi bir strateji olabilir.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!