Fantom’u Herkesin Favori Blok Zinciri Yapabilecek 5 Şey

fantom
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fantom ($ FTM) ile ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu nihai bir blok zinciri çözümü arayışı olarak karşımıza çıkıyor. Fantom, yüksek performans ve verimlilikle ün yapmış her şey dahil bir platformdur.

İşlem seviyesi çok güçlü olan bir ağ olan Fantom, Hız, güvenlik ve ölçeklenebilirliğe öncelik verirken herkes için ideal blok zinciri yapan beş bileşeni vardır. Hadi hep beraber inceleyelim.


Yüksek Hız ve Düşük İşlem Maliyetleri

Fantom’un Go-Opera adlı en son ağ yükseltmesiyle, artık herkes neredeyse anında işlem yapabilir duruma geldi. İşlemler artık ortalama bir saniye içinde onaylanıyor. Üstelik, ücretler her zamankinden daha düşük bir hale geldi. Ücretler yaklaşık 1 sente sabitlendi. Herkesin bir işlemin gerçekleşmesi için bile bir saat kadar beklemesi gereken bir dünyada, Fantom’un temel mimarisi, Blockchain dünyasında kartları yeni dağıtan olduğunu kanıtlıyor.

Entegre Ethereum Yardımcısı

Ethereum’un acı verici uzun işlem süreçleri ve pahalı ücretlerle geldiği biliniyor. Ancak Fantom, Ethereum için oluşturulan herhangi bir proje kolayca Fantom’un blok zincirine dağıtılabildiğinden tüm bu sıkıntıyı ortadan kaldırıyor. Fantom, mükemmel Ethereum çözümü için bir yıl daha bekleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve herkesin birkaç saniye içinde hemen işlem yapmasına izin veriyor.

Sağlam ve Güvenli

Fantom, yüksek hacimleri ve saniyede binlerce işlemi işlemek için tasarlandığından hiç bir sıkıntı yaratmıyor. Fantom’un çığır açan aBFT fikir birliği motoru, performanstan ödün vermeden yüksek güvenlik ve ademi merkeziyet sağlıyor.

Büyük Ölçeklenebilirlik

Fantom, kripto dünyasının hızlı genişlemesi boyunca büyümeye kendini adamış olduğundan kullanıcı deneyimi ilerlemeyi asla durdurmuyor. Eski teknolojilerinde yenilik yapma zahmetine girmeyen diğer blok zinciri platformlarından farklı olarak Fantom, ölçeklendirmeyi başka hiçbir şeye benzemeyen bir öncelik haline getiriyor.

Güçlü Çekirdek Takım

Fantom, platformun kalbinde sağlam bir çekirdek ekip olmadan olduğu gibi çalışamazdı. Blockchain ağının arkasında, kripto sınırlarını keşfetmek ve lider blok zinciri platformu haline gelmek için yorulmadan çalışan endüstri lideri Andre Cronje de dahil olmak üzere bir grup insan var. Rakamlar, bu beş faktörün bir araya gelerek bir blok zinciri platformunun ne kadar güçlü olabileceğini gösteriyor.

En son performans yükseltmeleri ve diğer popüler projelerin ağına taşınmasıyla Fantom, son 30 günde ağında günlük %2000’lik bir işlem artışı yaşadı. Herkes için ideal blok zinciri olarak Fantom’un ölçeklenebilirliği ve blok zinciri benimsemesini yepyeni bir seviyeye yükseltmesi garanti ediliyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!