Pazar, Ocak 24, 2021

Exeedme, Polkadot’ta Üretken Blockchain Oyun Platformu Kuruyor

Bu yıl kripto paranın başına gelecek en büyük şeylerden biri, merkezi olmayan finansmanın (DeFi) arkasında toplanan yoğun ilgi. Kuşkusuz bu, Bitcoin ve birkaç Altcoini tüm zamanların en yüksek seviyelerine taşıyan mevcut boğa koşusunda büyük bir rol oynadı. Merkezi olmayan, Emanetçi olmayan finansal ürünler arayışı, esas olarak bu mitingi besliyor.

DeFi protokollerinde kilitli yaklaşık 13,5 milyar dolar para var. Kripto’nun toplam piyasa kapitalizasyonunun yalnızca %2’sini temsil ediyor. Bunun anlamı, bu yıl içinde merkezi olmayan protokoller arasında Toplam Değer Kilitli (TVL) 16 kat artışa rağmen, sektörün endüstrinin minyatür bir temsilidir ve gelecekteki büyüme için çok alan sunar.

Odak noktası, DeFi için öncü platform olan Ethereum’dan hızla uzaklaşıyor. Birlikte çalışabilirlik blok zincirleri arayışı, Polkadot’u yenilikçi projeler için en çok tercih edilen blok zinciri altyapısı haline getirdi. Polkadot, DeFi ve NFT’ler (Değiştirilemeyen Tokenler) için güçlü bir kullanım durumu sunar, bu da onu, çevrimiçi video oyun endüstrisinde devrim yaratmak için Blockchain, DeFi ve NFT yeteneklerini birleştiren Exeedme için mükemmel bir blok zinciri haline getirir.

Çapraz zincir havuzları için bir DEX olan Polkastarter’a (Polkadot tabanlı bir blok zinciri ağı) benzer şekilde, Exeedme, Dünya çapında 2,7’den fazla çevrimiçi oyuncuya çapraz zincir ile birlikte çalışabilir bir blok zinciri oyun platformu getiriyor.

Exeedme Blockchain destekli Oyun Platformunun Benzersizliği Nedir?

Geleneksel oyun platformu, reklamları oyunların stratejik noktalarında agresif bir şekilde pazarlayan Free2Play ilkesi üzerine inşa edilmiştir. Bu oyun platformunun, verileri büyük miktarlarda madenciliği yapılan şüphesiz oyuncular için bir veri boşaltma sitesi olduğundan bahsetmiyorum bile.

Geleneksel oyun platformları ile şeffaflık eksikliği nedeniyle oyuncuları oyun içeriği dağıtımından büyük ölçüde memnun bırakmayan oyun endüstrisinin jantlarını ve kumaşlarını derinden etkiledi. Blok zinciri teknolojisinin getirdiği merkezi olmayan ürünlerin yardımıyla Exeedme, Polkadot blok zincirinin üzerine inşa edilmiş yenilikçi bir video oyun platformu başlatıyor.

Exeedme, oyuncuların en sevdikleri oyunlarda bir düelloya katıldığı, bir rakibe meydan okuduğu ve ödüllendirildiği bir Play2Earn blok zinciri destekli oyun girişimi sunuyor. Bu konsept, oyuncuların bunun için ödeme alırken tamamen eğlenmelerini sağlar. Exeedme, blockchain teknolojisinin yardımıyla, çeşitli şüpheli nedenlerden dolayı oyuncuların neden çok az tazminat aldıklarına katkıda bulunan aracıların egemenliğini birbirinden ayırıyor.

Blockchain tabanlı oyun platformu, Hem profesyonellere hem de yeni başlayanlara eğlenirken kazanma fırsatı veren, seviyelere karşı ayrım yapmayan adil bir ödül dağıtım sistemi içerir.

Platform lansmanından önce Exeedme, sektörün içindeki ve dışındaki en iyi oyunculardan çok sayıda destek aldı. Ekipten gelen bilgilere göre, oyun devi Moonrock başkenti VYSYN, GBV Capital, Morningstar Ventures, AU21 Capital ve Spark Digital Capital gibi yüksek profilli ortaklarla stratejik bir ortaklığa ulaştı. Exeedme’ye göre bu ortaklık, oyun ekosisteminin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak.

Bu gelişme, Exeedme’in merkezi olmayan bir oyun dünyasına yolculuğunda önemli bir adım olarak kabul ediliyor, özellikle de 30 Aralık’ta XED varlığının listelemesinin hemen öncesinde duyurulduğu düşünüldüğünde. Polkstarter, Ultra, Elrond ve Reef gibi en iyi blockchain projelerine destek verme konusunda değerli deneyime sahip olan bu deneyimli ortaklardan bakılması gereken çok şey var.

Önemli işlere imza atan Polkadot coin, Önümüzdeki günlerdeki fiyat hareketi merak ediliyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,136.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39