Cuma, Kasım 27, 2020

Euro Yorumları / Gedik Yatırım – 9.11.2020

Almanya’da sanayi üretimi Eylül ayında beklentilerin altında aylık olarak %1,6 artış gösterdi. Sanayi üretimi yıllık bazda ise %7,3 daralarak beklentilerden fazla daraldı. Avrupa genelinde vaka artışları yüksek seyretmeye devam ediyor. Yurt içinde kredi derecelendirme kuruluşu Fitch’in değerlendirmeleri haftanın son işlem günü ön plandaydı.

Türkiye’nin attığı adımların TL’deki değer kaybını tersine çevirmek için yeterli olmadığını, döviz rezervleri ve dış finansman koşullarının ise Ağustos’taki görünüm indiriminden beri daha fazla bozulmamış olsa da kredi notunun zayıf noktaları olduğunu söyledi. Hafta sonu TCMB Başkan değişikliği ve Hazine ve Maliye Bakanı’nın istifasının yurt içi piyasalara yansıması yakından izleniyor olacak.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺45.32
  THYAO.IS₺12.20
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.14
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.28