Pazar, Mart 7, 2021

Euro Yorumları / Gedik Yatırım – 27.01.2021

Avrupa’da açıklanan önemli veri akışı bulunmazken, gündeme dair gelişmeler yakından izlendi. Almanya Başbakanı A. Merkel dün pandemi nedeniyle liderlerin daha yakın işbirliği içinde olmaları gerektiğini, izole olma politikalarının pandemiyle birlikte çöktüğünü ve çok taraflı değerlere dönülmesi gerektiğini belirtti. Diğer yandan İtalya Başbakanı G. Conte, Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella’ya istifasını sundu. Cumhurbaşkanı’nın istifayı kabul edip etmeyeceği konuya ilişkin haber akışları takip ediliyor.

Yurt içinde aşılamaya ilişkin gelişmeler takip edilirken, bugün açıklanacak önemli evri akışı bulunmadığından gündeme dair haber akışları ön planda bulunuyor. Parite bu sabah 8,9538 seviyesinden fiyatlanıyor.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.96
  THYAO.IS₺14.78
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.08
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.22