Çarşamba, Ocak 20, 2021

Euro Yorumları / Gedik Yatırım – 13.01.2021

Avrupa’da artan vaka sayıları ve aşıya ilişkin gelişmeler yakından izlenirken, dün Almanya Başbakanı Merkel’in söylemleri ön plandaydı. Almanya Başbakanı Angela Merkel yetkililerin hızla yayılan virüsü kontrol altına alamaması halinde sert karantina önlemlerinin mart ayı sonuna kadar devam edebileceğini söyledi. Şu an yürürlükte olan tedbirlerin ay sonuna kadar sürmesi, sonrasında da uzatılması beklenirken, sıkılaşan tedbirler risk iştahı üzerinde baskı yaratmaya devam ediyor.

Yurt içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Avrupa ülkelerinin Ankara büyükelçileriyle görüşmesi takip edildi. Erdoğan Avrupa ile ilişkileri yeniden inşa etmeye hazır olunduğunun mesajını verdi. Yurt içinde ve Avrupa’da bugün sanayi üretim rakamları takip edilecek.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.82
  THYAO.IS₺13.25
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.04
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.25