Çarşamba, Kasım 25, 2020

Euro Yorumları / Gedik Yatırım – 10.11.2020

Euro Bölgesi’nde Sentix yatırımcı güveni ve Almanya’da eylül ayına ait dış ticaret dengesi rakamları takip edildi. Almanya’da dış ticaret dengesi beklentilerin üzerinde 17,8 milyar euro olarak açıklandı. Euro Bölgesi’nde ise ekim ayında 8,3 azalış yönünde olan Sentix yatırımcı güveni 10,0 seviyesine azalışla beklentilerin üzerinde gerileme kaydetti. Yurt içinde hafta sonu yaşanan değişimlerin yankıları sürerken, TCMB’nin yeni başkanı Naci Ağbal ilk açıklamasında fiyat istikrarı için tüm araçların kararlılıkla kullanılacağını, iletişimin güçlendirileceğini belirtti.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifası kabul edilirken, yerine Lütfi Elvan’ın atandığı belirtildi. Ekonomi yönetimindeki gelişmelerin yanında bugün yurt içinde ağustos dönemi işsizlik rakamları takip edilecektir.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.70
  THYAO.IS₺11.83
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.06
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.30