Cumartesi, Ocak 23, 2021

Euro Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 29.12.2020

Noel tatili sonrası yurt içi ve Euro Bölgesi’nde zayıf ekonomik veri akışı devam ederken, geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan yılın son Para Piyasası Kurulu toplantısında 200 baz puanlık faiz artırım kararı ile hızlanan aşağı yönlü hareket yılın son haftasında da devam ettiği gözlendi.

Gün içerisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen yılın son kabine toplantısı sonrası “Yarın İngiltere ile serbest ticaret anlaşması imzalıyoruz” açıklamaları dikkat çekti.

Teknik olarak incelediğimizde, çaprazın 9,10 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 9,07 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yukarı doğru eğilimin devam etmesi durumunda sırası ile 9,13, 9,16 ve 9,20 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir.

Gelebilecek olası satışlar ile çaprazdaki eğilimin aşağı yönlü olmasında ise 9,07, 9,05 ve 9,02 destek seviyeleri takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39