Pazar, Ocak 24, 2021

Euro Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 18.12.2020

Geçtiğimiz Perşembe günü yurt içinde zayıf ekonomik veri akışı devam ederken, Euro Bölgesi’nde enflasyon Kasım ayında beklentilere paralel eksi yüzde 0.3 seviyesinde değişiklik göstermedi. Gün içerisinde takip edilen gelişmeler ve Türk varlıklarını değer kazanması çaprazda satışların devam etmesine neden olurken, Türkiye’nin kredi temerrüt takas risk primi (CDS) 2020 Mart ayından bu yana ilk defa 350 baz puan seviyesinin altını gördü.

Teknik olarak incelediğimizde, çaprazın 9,44 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 9,42 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yukarı doğru eğilimin devam etmesi durumunda sırası ile 9,47, 9,50 ve 9,54 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir.

Gelebilecek olası satışlar ile çaprazdaki eğilimin aşağı yönlü olmasında ise 9,42, 9,40 ve 9,37 destek seviyeleri takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39