Pazartesi, Ocak 25, 2021

Euro Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 16 12.2020

Geçtiğimiz Salı günü Euro Bölgesi’nde zayıf ekonomik veri akışı devam ederken, yurtiçinde Hazine ve Maliye Bakanlığı merkezi yönetim bütçesi Kasım ayında 13 milyar 430 milyon lira fazla, Ocak-Kasım döneminde 132 milyar 53 milyon lira açık verdi. Gün içerisinde devam eden aşı iyimserliklerine ek olarak Euro’nun birçok gelişmekte olan ülke para birimi karşısında güçlü seyrini koruduğu takip edilirken, gün sonunda, çaprazın yukarı yönlü sınırlı
sürdürdüğü izlendi.

Teknik olarak incelediğimizde, çaprazın 9,52 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 9,50 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yukarı doğru eğilimin devam etmesi durumunda sırası ile 9,55, 9,57 ve 9,60 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile çaprazdaki eğilimin aşağı yönlü olmasında ise 9,50, 9,48 ve 9,45 destek seviyeleri takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39