Çarşamba, Kasım 25, 2020

Euro Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 11.11.2020

Geçtiğimiz gün yurt içerisinde Ağustos ayı dönemine ait işsizlik oranı bir önceki döneme göre 0,3 puan azalarak yüzde 13,2 oldu. Euro Bölgesi ekonomisinde ZEW ekonomik güven endeksi Kasım ayında koronavirüsün olumsuz etkileri nedeniyle beklentilerin altında kalarak 52,3 seviyesinden 32,8 seviyesine gerilerken, Almanya ZEW ekonomik güven endeksi ise 41,7 beklentisi karşısında 39,0 seviyesinde gerçekleşti.

Gün içerisinde açıklanan ekonomik verilere rağmen Euro tarafındaki güçlü görünüm sonucu çaprazda yukarı yönlü hareketler takip edildi.

Teknik olarak incelediğimizde, çaprazın 9,67 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 9,65 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yukarı doğru eğilimin devam etmesi durumunda sırası ile 9,70, 9,72 ve 9,75 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile çaprazdaki eğilimin aşağı yönlü olmasında ise 9,65, 9,63 ve 9,60 destek seviyeleri takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.70
  THYAO.IS₺11.83
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.06
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.30