Pazartesi, Kasım 30, 2020

Euro Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 05.11.2020

Geçtiğimiz gün yurt içerisinde zayıf veri akışı devam ederken, Euro Bölgesi’nde hizmet PMI endeksi Ekim ayında beklentilerin üzerine çıkarak 46,2’dan 46,9 seviyesine yükseldi. Açıklanan Euro Bölgesi üretici fiyat endeksi ise bir önceki aya göre yüzde 0,3 artarken, yıllık bazda yüzde 2,4 geriledi. Dikkatler artan koronavirüs vakaları ve ABD seçimlerinde olmaya devam ederken, güne 9,78 seviyesinde başlayan çaprazın gün sonunda sınırlı yükselişini sürdürdüğü izlendi.

Teknik olarak incelediğimizde, çaprazın 9,87 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 9,84 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yukarı doğru eğilimin devam etmesi durumunda sırası ile 9,90, 9,92 ve 9,95 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile çaprazdaki eğilimin aşağı yönlü olmasında ise 9,84, 9,81 ve 9,78 destek seviyeleri takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09