Perşembe, Ocak 21, 2021

Euro Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 01.12.2020

Dün, Türkiye İstatistik Kurumu’nun verilerine göre açıklanan üçüncü çeyrek büyüme verisi bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 6,7 büyüme kaydetti. Euro tarafında ise dikkatler Eurogroup toplantısı üzerinde olmayı sürdürürken, Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarde’in Euro bölgesindeki mali politikanın kritik derecede önemli olduğu yönündeki açıklamaları takip edildi.

Gün içerisinde beklentilerin üzerinde gelen büyüme verisi sonrası Türk Lirası’nda değer kazanımları devam ederken, gün sonunda çaprazın aşağı yönlü hareketi izlendi.

Teknik olarak incelediğimizde, çaprazın 9,35 seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. 9,32 destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yukarı doğru eğilimin devam etmesi durumunda sırası ile 9,37, 9,40 ve 9,43 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli direnç seviyeleridir. Gelebilecek olası satışlar ile çaprazdaki eğilimin aşağı yönlü olmasında ise 9,32, 9,30 ve 9,27 destek seviyeleri takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19