Pazartesi, Mart 1, 2021

EUR/USD Paritesi Yorumları / Ziraat FX – 15.02.2021

EUR/USD: Küresel risk iştahındaki pozitif görüntüyle birlikte Dolar da haftaya baskı altında başlarken, daha çok Dolar’daki hareketten yön bulmaya çalışan parite de bu sabah yükseliş eğiliminde. ABD borsalarının kapalı olduğu günde mevcut fiyatlamaları bozabilecek önemli bir gelişme gözlenmiyor.

Bu kapsamda, parite aylık ortalamasının geçtiği 1,21 seviyesinin üzerinde tutunarak 50 günlük ortalamanın bulunduğu 1,2155 direncini kırmayı deneyebilir ki bu seviyenin geçilmesi durumunda 1,2220 hedef olabilir. Diğer yandan, olası düşüşlerde 1,21 desteğinin altında 1,2075 yakın destek olarak takip edilebilir.

Kaynak: ZiraatFX Günlük Bülten

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.10
  THYAO.IS₺13.84
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.44
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.18