Cumartesi, Ocak 16, 2021

EUR/USD Paritesi Yorumları / Gedik Yatırım – 13.01.2021

Euro Bölgesi’nde ve ABD’de dün açıklanan önemli veri akışı bulunmazken, gündeme dair gelişmeler ön plandaydı. Almanya Başbakanı Angela Merkel yetkililerin hızla yayılan virüsü kontrol altına alamaması durumunda sert karantina önlemlerinin mart ayı sonuna kadar devam edebileceğini söyledi.

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Trump’ın görevden alınmasına yönelik herhangi bir adım atmayacağını açıklarken, iç politikadaki sorunlar ve buna yönelik haber akışları ön planda kalmaya devam ediyor. Bugün ABD’de aralık ayına ait enflasyon ve Euro Bölgesi’nde sanayi üretim rakamları takip edilecek. Toparlanmanın yaşandığı paritede kısa vadede 1,2240 – 1,2284 ve 1,2309 seviyeleri direnç, 1,2200 – 1,2177 ve 1,2150 destek seviyeleridir.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺28.70
  THYAO.IS₺13.23
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.42
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18