Cumartesi, Kasım 28, 2020

EUR/USD Paritesi Yorumları / Alan Yatırım – 17.11.2020

Aşı İyimserliğinden Destek Buldu…

Euro dolar paritesi aşı iyimserliğiyle birlikte 1.1850 seviyelerine tutundu. Brexit tarihi yaklaştıkça manşetlerde kendine daha fazla yer bulur oldu. Brexit görüşmelerinin bu hafta ve önümüzdeki hafta devam etmesi bekleniyor. Doların global bazda değer kaybetmesine rağmen, İngiltere tarafından gelen Brexit açıklamaları Euro üzerinde baskı yaratıyor.

Euro, Dolar karşısında günü 0.17% değer kazancı ile tamamladı. Teknik olarak Euro, Dolar karşısında orta vadeli yükseliş trendi ve kısa vadeli yükseliş trendi devam etmektedir. Bununla beraber EURUSD paritesinde kısa vadeli direnç seviyeleri 1.1860 ve 1.1910’de, destek seviyeleri ise 1.1810 ve 1.1760’de bulunmaktadır.

Kaynak: Alan Yatırım Günlük Bülten

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺44.22
  THYAO.IS₺11.93
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.68
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.09