Pazartesi, Ocak 25, 2021

EUR/USD Paritesi Yorumları / Alan Yatırım – 15.12.2020

Risk İştahındaki Düşüş Euro’daki Yükselişi Baskılıyor…

Çin’den gelen güçlü sanayi üretim verileri dolardaki satışı tetiklemesine rağmen, global risk iştahı yeni işlem gününde dünkü gibi kuvvetli bir görünüm vermiyor. Aşı konusundaki olumlu gelişmelere rağmen Avrupa ülkelerinin karantina önlemleri risk iştahını sınırlıyor. Euro dolar paritesi piyasalardaki temkinli havanın ortasında 1.2150 seviyelerinde işlem görüyor.

Euro, Dolar karşısında günü 0.29% değer kazancı ile tamamladı. Teknik olarak Euro, Dolar karşısında orta vadeli yükseliş trendi ve kısa vadeli yükseliş trendi devam etmektedir. Bununla beraber EURUSD paritesinde kısa vadeli direnç seviyeleri 1.2150 ve 1.2200’de, destek seviyeleri ise 1.2110 ve 1.2070’de bulunmaktadır.

Kaynak: Alan Yatırım Günlük Bülten

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39