Cuma, Kasım 27, 2020

EUR/USD Paritesi Yorumları / Alan Yatırım – 13.11.2020

Beyaz Saray Mali Teşvik Paketi Görüşmelerinden Geri Çekildi…

Aşı haberlerinin yarattığı piyasa iyimserliği ve koronavirüs vaka sayılarındaki rekor yükselişlerin yarattığı endişe paritenin geniş bir bant içerisinde fiyatlanmasına neden oluyor. Aşı konusundaki gelişmeler risk iştahı açısından olumlu olsa da ekonomi üzerindeki etkilerinin zaman alması bekleniyor. Euro Dolar paritesi dün yeniden 1.18 seviyesi üzerine tırmandı. Lagarde ve Powell dün aşı konusundaki gelişmelerin ekonomide toparlanma yaratmayabileceği açıklamalarında bulundular. Beyaz Saray mali teşvik paketi görüşmelerinden çekildi ve görüşmelere devam edilip edilmeme insiyatifini Senato lideri McConnell’a bıraktı.

Euro, Dolar karşısında günü 0.22% değer kazancı ile tamamladı. Teknik olarak Euro, Dolar karşısında orta vadeli yükseliş trendi, kısa vadeli düşüş trendi devam etmektedir. Bununla beraber EURUSD paritesinde kısa vadeli direnç seviyeleri 1.1820 ve 1.1870’de, destek seviyeleri ise 1.1770 ve 1.1720’de bulunmaktadır.

Kaynak: Alan Yatırım Günlük Bülten

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺45.32
  THYAO.IS₺12.20
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.14
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.28