Çarşamba, Kasım 25, 2020

EUR/USD Paritesi Yorumları / Alan Yatırım – 05.11.2020

FED Toplantısı İzlenecek…

ABD seçimlerinde adayların favori olduğu eyaletlerde sürpriz yaşanmazken, seçimin kaderini değiştirebilecek eyaletlerde sayım işlemi sürüyor. Posta yoluyla kullanılan oylar da hesaba katıldığında Biden kritik eyaletlerden Michigan ve Wisconsin’ı son gelen sonuçlara göre kazanmaya yakın gözüküyor. Trump’ın oy sayımını durdurmaya yönelik itirazları sonrasında dolar global bazda gerilerken parite 1.1740 seviyesinin üzerine çıktı. Bugün piyasalarda FED toplantısını takip edecek.

Euro, Dolar karşısında günü 0.12% değer kazancı ile tamamladı. Teknik olarak Euro, Dolar karşısında orta vadeli düşüş trendi ve kısa vadeli yükseliş trendi devam etmektedir. Bununla beraber EURUSD paritesinde kısa vadeli direnç seviyeleri 1.1730 ve 1.1770’de, destek seviyeleri ise 1.1680 ve 1.1640’de bulunmaktadır.

Kaynak: Alan Yatırım Günlük Bülten

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺46.22
  THYAO.IS₺11.98
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.00
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.35