Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum'un 2000 Dolara Yükselmesi için Bu Seviyeleri Kırması Gerekiyor

  Ethereum’un 2000 Dolara Yükselmesi için Bu Seviyeleri Kırması Gerekiyor

  -

  • Ethereum şu anda 1.820 dolarlık destek bölgesinin altına doğru hareket ediyor.
  • Fiyat 1.800 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın altında işlem görüyor.
  • Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.790$ ve 1.820$ civarında dirençle oluşan iki düşüş eğilimi çizgisi var.

  Ethereum fiyatı, 1.820 dolarlık desteğin altına yeni bir düşüş başlattı. ETH düşüş işaretleri gösteriyor ve 1.700 dolara doğru düşebilir.

  Ethereum Fiyatı 1800 Doların Altına Geriledi

  Ethereum (ETH)

  Ethereum’un fiyatı 1.850 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde toparlanamadı. ETH yeni bir düşüş başlattı ve Bitcoin’e benzer şekilde 1.820 dolarlık destek bölgesinin altında işlem gördü.

  Düşüş, 1.800 dolar seviyesinin altında hız kazandı. Fiyat 1.760$ bölgesini test etti. 1.761 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda kayıpları konsolide ediyor. Ethereum, 1.800 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın altında işlem görüyor. ETH/USD paritesinin saatlik tablosunda 1.790$ ve 1.820$ civarında dirençle oluşan iki düşüş trendi çizgisi de var.

  Anlık direnç 1.785 dolar bölgesine ve ilk trend çizgisine yakın. 1.873 dolardan 1.761 dolara düşüş hareketinin %23,6 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

  eth-usd-1-saatlik

  ETH/USD 1 Saatlik Fiyat Grafiği

  İlk büyük direnç 1.820 dolar seviyesinin yakınında ve ikinci trend çizgisi. 1.873 dolardan 1.761 dolara düşüş hareketinin %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın. 1.820$ direncinin üzerinde bir kapanış, Ethereum fiyatını 1.850$’a gönderebilir.

  Bir sonraki direnç, Ethereum’un 1.920 dolara yükselebileceği 1.880 dolara yakın. 1.920 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde daha fazla kazanç, 2.000 dolarlık dirence doğru istikrarlı bir artış başlatabilir.

  Ethereum’da Düşüş İhtimali

  Ethereum 1.820$ direncini aşamazsa, düşüşe devam edebilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 1.760 dolar seviyesinin yakınında.

  Bir sonraki büyük destek 1.720 dolar bölgesine yakın. Ana destek 1.700 dolar civarında olabilir. 1.700 dolarlık desteğin altında bir kapanış olursa, fiyat daha da hızlanabilir. Belirtilen durumda, fiyat 1.640 dolarlık destek bölgesine düşebilir. Daha fazla kayıp, belki de fiyatı 1.600$ seviyesine gönderebilir.

  Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI, 50 seviyesinin altında.
  • Ana Destek Seviyesi – 1.760 Dolar
  • Ana Direnç Seviyesi – 1.820 Dolar
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler