Salı, Nisan 20, 2021

Ethereum’daki Yükseliş devam edecek mi?

Ethereum (ETH) uzun zamandır lider bir kripto birimi olan BTC‘nin fiyat hareketini izledi. ETH, dün piyasalarda hafif bir sekteye uğrama yaşamadan önce, özellikle son birkaç gün içinde yatırımcılarını memnun etmişti.

Son fiyat hareketinin ardından, yukarı yönlü bir trend, zaman çerçevesine direnç ve alıcıların baskısı dahil olmak üzere ayı piyasasını destekleyen faktörler ortaya çıkmaya başladı. Bu faktörlerin ortaya çıkması, 185 dolar olarak belirlenen güçlü desteğin kripto paranın düşüşünü yavaşlatmak için yeterli olabileceğini gösterse de, kısa vadede Ethereum fiyatları bu seviyenin üzerine çökebilir.

Şu anda, hem alıcılar hem de satıcılar durgun görünmekte. Twitter’ın en popüler kripto para analistlerinden biri olan Pentoshi, Ethereum’un son günlerde zayıflık belirtileri gösterdiğini söyledi.

Yazım esnasında Ethereum (ETH) fiyatı 193 $ ‘dan işlem görüyor.

Ethereum’un Bitcoin’i yakın seviyelerde takip eden fiyat davranışı, önde gelen lider kripto paraya bağlı gibi görünüyor. Bitcoin hareketi, Ethereum’un fiyatının hangi yönde kırılacağını da gösterecek.

Ethereum’da (ETH) Yükseliş Sürecek mi? başlıklı haberimizi okudunuz, peki ETH’nin Bitcoin’e bağlı olduğu hakkındaki görüşleriniz neler? Yorumda bizlerle paylaşabilirsiniz!

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96