Ethereum’da Hareketlenme Olur mu? | ETH 3 Şirketin Piyasa Değerini Geçti!

Ethereum-2.0
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum 248 Milyar 345 Milyon $ ile dünyanın en büyük piyasa değerine sahip 2. kripto parası olarak biliniyor. Gündemden hiçbir zaman düşmeyen, platformunda bir çok kripto para birimini barındıran Ethereum’un ERC 20 platformu Ethereum’un ne kadar büyük bir (kripto para, platform, değer artık ne derseniz) şey olduğunu ortaya koyuyor.

Son 1 haftada Ethereum ile ilgili 4 haber paylaşmıştık: Fiyat Analizi, Xrp haberi, V2 güncellemesi, Ethereum için neden büyük pazar var? tıklayarak haberlere ulaşabilirsiniz. Buna istinaden Ethereum gündemden hiçbir zaman düşmeyen para birimi olarak akıllarımızda kalıyor. Ethereum 1 yıl içinde %1269, 3 ay içerisinde %95 yükseliş gösterdi. Son olarak piyasada 115 Milyon Ethereum bulunduğunu söyleyebiliriz. Ethereum’un arzı sınırsızdır, yıllık en fazla 18 milyon Ethereum üretilebilir.

Ethereum Coca – Cola, Adobe, Netflix’i geride bıraktı:

Netflix 245 Milyar, Coca – Cola 229 Milyar, Adobe 240 Milyar $ piyasa değerine sahip. Netflix ise 248 Milyar $ piyasa değeri ile NASDAQ borsasının popüler şirketlerinden ikisi olan Adobe ve Netflix’i geride bıraktı. Coca – Cola’nın da New York borsasının popüler şirketlerinden biri olduğunu unutmayalım. 

2013 yılında geliştirilen kripto para birimlerinden biri olan Ethereum Dünya devi olan sadece 3 değil bir çok şirketi piyasa değeri ile önüne geçmiş durumda biz 3 şirketten sizlere örnek verdik. Ethereum özellikle Aralık ayında lansmanı yapılacak V2 güncellemesinden sonra platformunda yeni bir çağa kapılarını aralayacak. Çoğu analist ve kripto para topluluğu Aralık ayında ki lansmanı ve ardından olacakları merakla bekliyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!