Ethereum Yükselişi Devam Ediyor | Güncelleme Sonrası 260 Dolar Yükseldi

depositphotos_162019212-stock-photo-shiny-ethereum-crypto-currency-background
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nisan ayına 1900$ seviyelerinde başlayan Ethereum 15 Nisan 10.00 itibariyle 2460$’dan işlem görüyordu. Dün 14 Nisan’da yapılan Berlin güncellemesinden sonra 76$ artış gösteren Ethereum 2500$ sınırını zorluyor! Dün yaptığımız haberde konuyla ilgili görüşlerimizi paylaşmıştık.

25 Mart’tan bu yana yükseliş trendinde olan coin sınırları zorlayarak orta – uzun vade yatırımcılarını mutlu ederken hafif yaşadığı dalgalanmalar dolayısıyla kısa vade yatırımcılarını tedirgin ediyor. 

Söz konusu coin aylık süreçte: %37 // 3 aylık: %43 // 6 aylık: %552 // Yıllık süreçte: %1266 değer kazandı.

Berin güncellemesinden sonra yükselişini sürdüren Ethereum daha önce paylaştığımız üzere Aralık ayında büyük bir güncellemeye hazırlanıyor.

Ethereum V2: Serenity adı verilen güncelleme dev yeniliklere imza atacak ve Ethereum’la birlikte ERC 2.0 platformunda yeniliklere imza atacaktır. Konuyla ilgili haberimize ulaşmak için tıklayın

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 3,916.97dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!