arama

Ethereum Yorumu 8 Şubat 2020: Ünlü Analistten Coin Yorumu!

ethereum yorumu 8 şubat 2020

Ethereum Yorumu 8 Şubat 2020 – Ethereum (ETH) fiyatı önümüzdeki günlerde de yükseliş yaşayabilecek mi?

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) kesinlikle durgun bir Ocak ayı performansından kurtuldu ve yükselişe geçti.

Ethereum yorumu 8 şubat 2020
Ethereum Yorumu 8 Şubat 2020 – ETH Yorum

Ethereum Yorumu 8 Şubat 2020

Ethereum’un son birkaç hafta içerisinde 170 dolardan 220 dolara kadar çıkan değeri, birçok yatırımcıyı şaşırtırken analistler bunun devamının geleceğinde ısrarcı. Ethereum ağında görülen altyapısal ve hacimsel değişiklikler de aslında geleceğe dair önemli ipuçları olarak ele alınabilirler.

Ethereum ağındaki merkeziyetsiz finans uygulamalarının (DeFi) 1 milyar dolar değerinde Ethereum miktarına ulaşması kesinlikle etkileyici. Söz konusu uygulamaları kullanabilmek için belirli miktarda ETH’nin kilitlenmesi gerekiyor ve bu miktar 2019 yılı ortasından beri düzenli olarak artış yaşıyor.

Buna ek olarak en altta tweet’i görülebilen ünlü kripto para analisti Josh Ragerde ETH fiyatı için olumlu bir sinyal görüldüğünü paylaştı. ETH’nin BitMEX üzerindeki hacmi yeniden 600 milyon doları geçti ve bu çok fazla ETH alımı veya satımı olduğunu gösteriyor. Rager, daha fazla hacmin daha fazla fiyat ile birleştiğinde bunun  yatırımcılar için doğal bir iyi haber olduğunu vurguladı.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap