arama

Ethereum Yorum 19 Şubat 2020: ETH Yorum Ve Teknik Fiyat Analizi

ethereum yorum 29 şubat 2020

Ethereum Yorum 19 Şubat 2020 – Beklenen Bitcoin halving fiyatlanmasının ETH fiyatı açısından olumlu etkisi yaşatacağını Ethereum yorum ve analistlerinin sayısı çoğalıyor. Yazım sırasında Ethereum Fiyatı 279 ABD Doları civarında seyrediyor.

Ethereum Yorum 19 Şubat 2020:Josh Rager ETH Yorum Ve Fiyat Tahmini

Bitcoin’in genel performansının diğer kripto paraları da etkilediği bilinen bir gerçek. Nitekim gerçekleşmesi beklenen Bitcoin halving fiyatlanması ve BTC grafiğinde beliren Golden Cross’un Ethereum fiyat etiketini büyük ölçüde olumlu etkileyeceğini düşünen analistler var.

Ethereum Yorum 19 Şubat 2020

Böyle düşünen kripto yorumcularından biri Josh Rager, bugün yayınladığı bir tweetle Ethereum’un bu sene içerisinde 8 bin doları göreceğini iddia etti.

Ethereum Fiyatı için yükseliş beklentisi olan bir diğer analist de Moon oldu. Moon ETH fiyatının 2.000 doları göreceği yönündeki tahminini paylaştı.

Özellikle 2020 yılı için olumlu görüş bildiren analistler bitcoin halving olayının fiyata olumlu bir şekilde yansıyacağını düşünüyor. Ancak unutmamak gerekiyor ki halving gerçekleşirken ve biraz öncesinde kar satışları sebebiyle ciddi gerilemeler görülebilir.

Ethereum Yorum 19 Şubat 2020
Ethereum Yorum 19 Şubat 2020 – Bitcoin Halving ve ETH Yorum 2020

Ayrıca altcoin yatırımı yaparken de mutlaka Bitcoin fiyatını gözetmek gerekiyor. Zira yükseliş zamanında altcoin fiyatları BTC’yi gölgede bırakacak şekilde yükseliş yaşayabiliyor olsa bile düşüş dönemlerinde de BTC’den çok daha fazla gerileme yaşıyorlar.

Bir diğer şaşırtıcı tahmin ise bir süredir ortalarda gözükmeyen popüler trader Angelo฿TC’den geldi;

Angelo฿TC Twitter’dan paylaştığı coin yorum ve analizi ile 2021 yılı için Bitcoin’in 30 bin doları göreceğini iddia ederek yeniden tüm gözlerin üzerine çevrilmesini sağladı.

BTC’nin yanı sıra asıl dikkat çeken tahmin ise Ripple (XRP) oldu. Zira Angelo฿TC XRP Yorum ve analizine göre Ripple fiyatı 1 dolara yükselecek. Ethereum (ETH) ve Tezos’u (XTZ) da tahminlerine ekleyen ünlü isim, söz konusu tahmininde yine herhangi bir metodoloji paylaşmayarak ilgileri yeniden üzerine çekeceğe benziyor.

Ethereum Yorum 19 Şubat 2020: ETH Yorum Ve Teknik Fiyat Analizi
Ethereum Yorum 19 Şubat 2020 – Günlük Grafik

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap