Ethereum Yorum 15 Şubat 2020: Ünlü Analist Fiyat Rekora koşacak Dedi!

Ethereum yorum 15 şubat 2020
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Yorum 15 Şubat 2020 – Ethereum (ETH), geçtiğimiz günlerde çılgın bir fiyat hareketi gördü, boğalar kripto parayı 300 dolardan yukarıya ilerletmeye çalışırken 2020 rallisi hızla parabolik hale geldi. Bu yoğun artış, kripto para biriminin daha önce fiyat hareketini baskılayan önemli bir direnç seviyesinin üzerine çıkmasına izin verdi. Bu durum analistlere göre ETH’nin herhangi bir yoğun dirençle karşılaşmadan önce önemli ölçüde daha fazla toplanabileceğini düşündürüyor. Ayrıca bu ralli, işlem sayılarına ve aktif adreslerine bakıldığında kripto paranın ortaya çıkan temel gücünde hızlı bir artışla çakıştı. ETH Yorum ve analizi.

Ethereum yorum 15 şubat 2020
Ethereum Yorum 15 Şubat 2020

Ethereum Yorum 15 Şubat 2020: Ethereum, Bitcoin karşısında 0,036 Satoshi’ye kadar yükselebilir

Yazma sırasında Ethereum, 281 dolarlık mevcut fiyatıyla %4’ün üzerinde artışla işlem görüyor ve bu da yaklaşık 260 dolarlık düşük seviyelerinden büyük bir tırmanışa işaret ediyor.

Şubat ayında fiyat dinamiklerine bakarsanız son ETH rallisinin büyüklüğü görülüyor ve kripto paranın 180 dolarlık düşük seviyelerinden %100’den fazla yükselebildiğini ortaya koyuyor. Bu durum, ETH’nin hem Bitcoin hem de kümülatif kripto pazarlarını önemli ölçüde aşmasına izin verdi, bu da onu 2020 boyunca Tezos ve diğer bazı tokenlerle birlikte en etkili altcoin’lerden biri haline getirdi.

https://twitter.com/JacobCanfield/status/1228382685674049537?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1228382685674049537&ref_url=https%3A%2F%2Fcoinotag.com%2Fusta-analist-rekor-yukselis-dedi-ve-ethereumda-bu-seviyelere-isaret-etti%2F

 

ETH’nin BTC ticaret çifti de artış yönünde işlem görüyor ve tanınmış bir analist olan Jacob Canfield, son zamanlarda anlamlı direnç bulmadan önce paritesinin 0,036 Satoshi’ye kadar çıkabileceğine inandığını açıkladı. Analist açıklamalarına şunları ekledi:

ÇOK YÜKSEK BİR ZAMAN DİLİMİ PERSPEKTİFİNDEN BAKILDIĞINDA, ETHEREUM SON 2 YIL İÇİN DESTEK GÖREVİ GÖREN ÖNEMLİ BİR DİRENÇ SEVİYESİNİ KIRDI. 0,147 FİBONACCİ SEVİYESİ, ETH/BTC ÇİFTİ İÇİN 0,036 CİVARINDA İLK DİRENÇ SEVİYESİ OLABİLİR. 

Ethereum Rallisi Devam Edecek Mi?

En son gerçekleşen ralli, Ethereum’un aktif adresleri ve işlem sayısının artmasıyla inanılmaz derecede güçlü temeller elde etmesine de izin verdi. Bitcoin ve dijital varlıklardaki yatırımcılar için gelişmiş grafikler/veriler/bilgiler sunan Glassnode’ye göre:

ETH’UN FİYAT ARTIŞIYLA BİRLİKTE ETHEREUM AĞ KULLANIMI ARTIYOR. SON 7 GÜN İÇİNDE, ETKİN ADRESLER %26,7 ARTTI. İŞLEM SAYISI İSE %20,77 ARTTI. GAS KULLANIMI GEÇEN YILIN EYLÜL AYINDAN BU YANA GÖRÜLMEYEN EN YÜKSEK SEVİYELERE ULAŞTI.

 

Bu temel faktörler, analist ve uzmanlara göre Ethereum’un anahtar direncin üzerindeki son kırılmasıyla birleştiğinde ETH’nin bazı önemli yukarı doğru momentum görmesine yardımcı olabilir.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. enesbasoglu_avatar
    1 sene önce

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!