Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum Yatırımcılarını Dikkat Etmesi Gereken Kritik Seviyeler!

  Ethereum Yatırımcılarını Dikkat Etmesi Gereken Kritik Seviyeler!

  -

  • Ethereum bugün %6’dan fazla düşüş hareketi gerçekleştirdi.
  • Ethereum fiyatı bugün 1860$ seviyesini gördü.
  • Ethereum’un geleceği ne olacak? Düşüş devam edecek mi?

  Ethereum yatırımcılarının takip etmesi gereken kritik destek ve direnç seviyeleri! Ethereum düşüşe devam edecek mi? Güncel ETH Analizi!

  Orta Vadeli ETH Fiyat Analizi

  12 Saatlik ETH Fiyat Analizi Kaynak: TradingView

  12 Saatlik ETH Fiyat Analizi Kaynak: TradingView

  Ethereum’un güncel fiyat grafiği inceledik. ETH Fiyatı kritik fibonacci bölgesinden satış ile karşılaşarak düşüş hareketi gerçekleştirdi.

  ETH fiyatı analizde belirtilen 1937$ direnç bölgesine tekrar temas etmesi halinde, 1937$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları stop olacak şekilde short konfirmasyonları aranabilir.

  ETH fiyatı yükseliş hareketine devam etmesi için 1937$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması gerekiyor.

  Ethereum 1937$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini analizde belirtilen 1640$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyebilir.

  Kritik Destek ve Direnç Bölgeleri

  Ethereum’un kritik destek ve direnç bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgesi 1830$ seviyesinde bulunuyor.

  ETH fiyatı 1830$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini ilk olarak 1780$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  ETH’nin bir diğer önemli destek bölgesi 1686$ seviyesinde bulunuyor. ETH fiyatı bu bölgede oluşan long işlemlerin likidasyonlarını gerçekleştirmek isteyebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler