Ethereum İşlem Ücretleri Düşüyor, Fiyat Artıyor!

Ethereum ETH 2
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum fiyatının Bitcoin’in düşüşüne rağmen ATH yapması altcoin sezonunun geldiği yönünde yorumlara neden olmuştu. Şimdi de hem işlem ücretlerinin hem de fiyatın yükselmesi Ether yatırımcılarını mutlu ediyor.

Yeni haftayla birlikte Bitcoin’de de yükseliş geldi ve 53.000 dolar’a kadar yükseldi. Ether fiyatında da artış oldu ve ATH’sini kırmaya çalışıyor. İşlem ücretleri de düşen Ether’de yükseliş bekleniyor.

Ethereum’un en büyük zayıflıklarından biri olarak gösterilen işlem ücretleri ise blockchain analizcilerinden alınan verilere göre, 2020’nin sonundan bu yana en düşük seviyelere geriledi.

Bunun nedenleri arasında Ethereum’da yaşanan ve akıllı sözleşmeler alanındaki gaz ücretlerine el atması beklenen Berlin hard fork’u gösteriliyor. Fakat birçok neden olduğunu da unutmamalı.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!