Ethereum İçin Neden Çok Büyük Bir Pazar Var!

Ethereum-2.0
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’e “tekil olarak odaklanmış” olsa da, bugün Ethereum hakkındaki görüşünü yakın tarihli bir röportajda açıkladı. Eski Beyaz Saray İletişim Direktörü, en büyük altcoin için “çok büyük bir pazar” olduğunu belirtti. O tahmin kripto para ağının “iyi temellere sahip olduğunu ve büyüyeceğini” söyledi.

Aslında, Scaramucci, SkyBridge’in gelecekte Ethereum odaklı bir fona “kesinlikle sahip olabileceğini” söyledi. Yönetici, Ethereum’u neden kişisel olarak sevdiği ile ilgili olarak, Ethereum ve onu çevreleyen teknolojiye dayanan NFT’lere artan ilgiye dikkat çekti. O katma:

Ethereum çevresindeki teknoloji, onu yapışkan bir kripto para birimi ve bir değer deposu ve insanların işlem yapacağı bir şey haline getirecek. Ethereum’u seviyorum… Ethereum konusunda pozitifim.

Ancak “kurumsalcı bir iş” içinde olduğunu ve “kurumsalcı gibi düşündüğünü” ve “ilk adımı” Bitcoin’e odaklanmak olduğunu belirtiyor.

Scaramucci’nin Bitcoin’e olan ilgisi, Skybridge Capital’in kripto rallisi ile birlikte büyüyen bir Bitcoin fonu kurmasının ardından güçlenmiş olabilir. Firma geçen yılın Kasım ve Aralık aylarında Bitcoin’e yaklaşık 310 milyon dolar yatırım yapmıştı ve ilk birkaç hafta içinde fon 360 milyon dolara çıktı.

Gerçek muamma yeni müşterileri kripto para birimine tanıtmak olduğundan, Scaramucci en azından şimdilik Bitcoin’e odaklanmayı tercih ediyor. Dahası, varlık ana akım popülaritesinde büyüdükçe, bu fikir, 26.000 müşterisini sıfır riskten kriptoya, Bitcoin gibi en az birine taşımasına yardımcı olacaktır.

Ethereum (ETH) fiyatı an itibariyle$ 2,325.27dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!